Види пілінгів: як вибрати кращий варіант

уникальний

Однією з найбільш популярних серед відвідувачів косметичних салонів наразі залишається пілінг — глибоке очищення шкіри обличчя за допомогою різноманітних засобів, що містять у своєму складі кислоти. Експерти-косметологи виділяють одразу три різні види пілінгів, про які ми детальніше поговоримо у цьому матеріалі. 

Поверхневий пілінг

Проста процедура, націлена на очищення лише поверхневого (рогового) шару шкіри і нормалізацію функціонування сальних залоз. Зазвичай вона не має виразних наслідків, однак поверхневий пілінг вважається гарним засобом для профілактики і догляду за шкірою. Процедура проводиться за допомогою відносно безпечних для організму кислот. Найбільш популярними речовинами вважаються:

 

  • Альфа-гідрокислоти. Це — лимонна, яблучна, молочна та інші кислоти, які також відомі як “фруктові кислоти”. Для них характерна максимально м’яка дія, що робить їх повністю безпечними для використання у косметології.
  • Ретиноєва кислота та інші ретиноїди. Більш активні речовини, що сприяють омолодженню шкіри і розпрямленню поверхневих зморшок. 

 

Варто зазначити, що ці кислоти у більшості випадків поєднують з іншими ефективними засобами — біостимуляторами, відбілювачами, зволожувачами тощо. Пилинг для лица: какие бывают - Как правильно делать пилинг лица в домашних  условиях

Серединний пілінг

Сезонна процедура, яку здебільшого призначають людям віком 35-50 років. Такий пілінг зазвичай проводять за допомогою трихлороцтової або саліцилової кислоти — ці речовини достатньо глибоко проникають у шкіру, сприяючи подоланню дефектів (зморшки, пігментні плями, невеликі рубці тощо), а також покращуючи загальний стан шкіри.

Как вы повышаете иммунитет:
Народными средствами
37.86%
БАДами
14.96%
Лекарствами
10.49%
ЗОЖ
13.51%
Никак
23.18%
Проголосовало: 3537

Пилинг на основе фруктовых кислот

Глибокий пілінг

На відміну від попередніх варіантів, глибокий пілінг неможливо провести у домашніх умовах — вам у будь-якому випадку доведеться звернутися до спеціалістів того чи іншого салону або медичного закладу. Ця процедура є досить болісною та небезпечною, а тому майже завжди її проводять під загальним чи місцевим наркозом. Глибокий пілінг може бути призначений пацієнту з серйозними дефектами шкіри — наприклад, рубцями, сильною пігментацією, сильними віковими зморшками і т.д. 

 

Невід’ємним складником цієї процедури є сильнодіюча та доволі токсична речовина під назвою фенол. Саме її наносять на зони навколо очей та рота, що, у свою чергу, дозволяє позбавитись навіть суттєвих дефектів у цих місях. Для загального використання речовина не підходить через свою токсичність, а тому решту обличчя очищають за допомогою одного з методів серединного пілінгу. Варто зазначити, що тривалий вплив фенолу на організм може викликати суттєві проблеми зі здоров’ям – наприклад, викликати серцеву недостатність. 



Оцените, пожалуйста, статью:

Если «Не нравится» — обязательно укажите в комментарии, что не так, постараюсь исправить.

Поделиться с друзьями
immunolog

Я, автор сайта immunologiya.info, являюсь практикующим терапевтом. Проживаю в городе Казань. Мне 48 лет. На страницах сайта рассказываю о том, что такое иммунитет, как его повысить, о способах и средствах. Также описываю некоторые другие проблемы относительно здоровья человека.

Оцените автора
Добавить комментарий

Adblock
detector